اسرا تی وی (کارگاه رسانه و انقلاب)

منو

کارگاه آموزشی سازماندهی کار تشکیلاتی

کارگاه آموزشی سازماندهی کار تیمی و تشکیلاتی - مدیریت تشکیلات دانشجویی - مهارت تشکیلاتی

 

مدرس: استاد معماریان

شرح:
در جلسه سازماندهی کار تشکیلاتی که با حضور جناب آقای معماریانی تشکیل شد اصول و ویژگی های کار تشکیلاتی بیان شد. اصولی از قبیل  تواضع، ایثار ؛ تعاون و همکاری ،صمیمت و محبت و رشد در فضای کار تشکیلاتی به عنوان بتیان های کار تشکیلاتی بر شمرده شد. در این باره هدف از تشکیلات باید رشد اعضای آن باشد نه فقط رشد تشکیلات . در این جلسه سایر محور های کار تشکیلاتی نیز برشمرده شد .

اصول کار در تشکیلات دینی:
۱-    رشد و عبودیت باید در راس باشد.
۲-    آدم های تشکیلاتی باید تعامل و تعاون داشته باشند (همکاری در کارهای تشکیلاتی).
۳-    نظام ارتقا باید بر اساس تربیت دینی شکل بگیرد (یعنی مسئولیت پذیری).
۴-    مهندسین باید الگوبرداری یاد بگیرند نه کپی برداری.
۵-    توازر (بار از دوش یکدیگر برداشتن)
۶-   تواد (دوستی و صمیمیت)
۷-    تواصی (توصیه کردن به حق)
۸-    بخشش در تشکیلات
۹- مذاکره علمی و همفکری

کارگاه آموزشی سازماندهی کار تیمی و تشکیلاتی – مدیریت تشکیلات دانشجویی – مهارت تشکیلاتی

این کارگاه  در یک جلسه آموزشی در دو قالب صوت و تصویر باگذاری شده است که  کیفیت صوت در حد مطلوب و کیفیت تصویر مناسب است که با حجم کم تصویری قالب قبول دارد، با توجه به فضای کلاس بهتر است از فیلم آموزشی استفاده کنید تا از فضای تصویری نیز بهرمند باشید. محتوای فیلم این کاروه با سه کیفیت (موبایل و خوب، عالی) بارگذاری شده است که کیفیت موبایل ان ۳GP کیفیت خوب ان قابل نمایش در رایانه ها و  کیفیت عالی آن همان کیفیت فول HD است.اما برای استفاده معمولی و یادگیری در کامپیوتر و نمایشگرهای بزرگ کیفیت خوب مناسب تر است و کیفیت موبایل هم برای استفاده در تبلت و موبایل اماده سازی شده است.

این کارگاه در تابستان سال ۱۳۹۰ توسط نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه کل کشور تحت عنوان دوره ضیافت رسانه های مجازی و مکتوب در دانشگاه فردوسی مشهد هم زمان با ماه مبارک رمضان برگزار شده است. مخاطبین حاضر در جلسه دانشجویان فعال فرهنگی و اعضای نشریات دانشجویی می باشند.


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

دسته :  مدیریت تشکیلات

دیدگاه ها