اسرا تی وی (کارگاه رسانه و انقلاب)

منو

کارگاه کاربرد رسانه دیجیتال در مقاومت اسلامی

رسانه ديجيتال انقلاب مقاومت اسلام فضاي مجازي کارگاه کاربرد رسانه دیجیتال در مقاومت اسلامی - کارکرد استفاده رسانه های دیجیتال برای انقلاب و مقاومت اسلامی

رسانه دیجیتال

رسانه هایی که تبادل یا انتشار محتوا در آنها، تنها به کمک ابزارهای مجهز به پردازشگر دیجیتال میسر باشد. شامل رسانه های برخط مبتنی بر شبکه (نظیر شبکه جهانی اینترنت)، سرویس های مخابراتی از قبیل MMS وSMS و سایر اشکال شبکه های تبادل داده مانند بلوتوث و همچنین رسانه های مبتنی بر حامل های فیزیکی دیجیتال از قبیل بسته های نرم افزاری رسانه ای، بازی های رایانه ای و مانند آن ها. طبق آیین‌نامه ساماندهی و توسعه رسانه‌ها و فعالیت‌های فرهنگی دیجیتال رسانه دیجیتال عبارت است از رسانه مبتنی بر فناوری نوین اطلاعات و ارتباطات، شامل گونه‌های زیر: ۱-بسته نرم‌افزاری رسانه‌ای. ۲-حامل دیجیتال حاوی داده. ۳-رسانه برخط.

کارگاه کاربرد رسانه دیجیتال در مقاومت اسلامی – کارکرد استفاده رسانه های دیجیتال برای انقلاب و مقاومت اسلامی

این کارگاه به بیان و تعریف کاربرد کارکرد استفاده رسانه دیجیتال در مقاومت اسلامی  برای انقلاب اسلامی می پردازد. این کارگاه در جشنواره ملی رسانه دیجیتال که توسط مرکز رسانه دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی تولید شده است. این کارگاه در دو قالب صوت و تصویر باگذاری شده است که شامل یک جلسه آموزشی می  باشد ، کیفیت صوت در حد مطلوب و کیفیت تصویر مناسب است که با حجم کم تصویری قالب قبول دارد، با توجه به فضای کلاس بهتر است از فیلم آموزشی استفاده کنید تا از فضای تصویری نیز بهرمند باشید همچنین جلسات این کارگاه به صورت مستقل از هم بارگذاری شده است تا امکان دریافت و دانلود مستقل جلسات به صورت صوت و تصویر فراهم باشد.

 

 

 

دسته :  انقلاب و جریان شناسی, فضای مجازی

دیدگاه ها