اسرا تی وی (کارگاه رسانه و انقلاب)

منو

کارگاه اخلاق تشکیلاتی

اخلاق-4تشکیلاتی کارگاه اخلاق تشکیلاتی - اصول و مبانی اخلاق در تشکیلات فرهنگی مذهبی دانشجویی

تشکیلات

مدتی است ضرورت وجود تشکیلات فرهنگی بر سر زبان هاست . اما تاکنون قرائت های گوناگونی از آن شنیده شده است .تشکیلات مجموعه ای مستقل است که یک ماموریت خاص دارد و می‌تواند با نیت های انتفاعی و غیر انتفاعی تأسیس شده باشد. حال افراد حاضر در تشکیلات در روابط درون تشکیلاتی و برون تشکیلاتی با یستی اصول اخلاقی و مبانی رفتار را رعایت کنند.

مدرس: حجت الاسلام روح

از اساتید اخلاق مشهد مقدس

کارگاه اخلاق تشکیلاتی – اصول و مبانی اخلاق در تشکیلات فرهنگی مذهبی دانشجویی

این کارگاه در دومین دوره تربیتی آموزشی ارتقاء مدیران تشکلات فرهنگی ولایی طرح حاج احمد متوسلیان به همت موسسه علمی فرهنگی سدید وابسته به مرکز تحقیقات بسیج دانشگاه امام صادق(ع)، به مدت ۱۰ روز در نیمۀ اول شهریور ماه سال ۱۳۹۳ در مشهد مقدس برگزار گردید که  فعالان فرهنگی، مدیران فرهنگی شانزده استان کشور در آن حضور بهم رساندند.

این کارگاه در دو قالب صوت و تصویر باگذاری شده است که شامل چهار جلسه آموزشی می  باشد ، کیفیت صوت در حد مطلوب و کیفیت تصویر مناسب است که با حجم کم تصویری قابل قبول دارد، با توجه به فضای کلاس بهتر است از فیلم آموزشی استفاده کنید تا از فضای تصویری نیز بهرمند باشید همچنین محتوای کارگاه به صورت مستقل از هم بارگذاری شده است تا امکان دریافت و دانلود مستقل به صورت صوت یا تصویر فراهم باشد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

شرح جلسه:

روح کارگاه اخلاق تشکیلاتی - اصول و مبانی اخلاق در تشکیلات فرهنگی مذهبی دانشجویی

دسته :  مدیریت تشکیلات

دیدگاه ها