اسرا تی وی (کارگاه رسانه و انقلاب)

منو

کارگاه تفکر جهانی انقلاب اسلامی و نقش تشکیلات فرهنگی در انتشار آن

کار-تشکیلاتی-تشکیلات-گروه-مدیریت تفکر جهانی انقلاب اسلامی و نقش تشکیلات فرهنگی در انتشار آن - نقش گروه های فرهنگی در تداوم و صدور انقلاب براتی

انقلاب اسلامی و تشکیلات فرهنگی

مقام معظم رهبری: «ما عقیده داریم که اگر چنان چه کسانی بخواهند برای انقلاب کار کنند و اینها متشکّل نباشند، متجمع نباشند، نخواهند توانست از لحاظ کیفیت و از لحاظ کمیت آن کاری را بکنند که یک گروه متشکّل انجام خواهد داد». تشکیلات لازمه یک مدیریت خوب است و حتی شاید بتوان گفت لازمه هر مدیریتی است. تشکیلات و سازماندهی برای هر حرکتی یک ضرورت است.

تفکر جهانی انقلاب اسلامی و نقش تشکیلات فرهنگی در انتشار آن – نقش گروه های فرهنگی در تداوم و صدور انقلاب

مدرس: حجت الاسلام براتی

این کارگاه در دومین دوره تربیتی آموزشی ارتقاء مدیران تشکلات فرهنگی ولایی طرح حاج احمد متوسلیان به همت موسسه علمی فرهنگی سدید وابسته به مرکز تحقیقات بسیج دانشگاه امام صادق(ع)، به مدت ۱۰ روز در نیمۀ اول شهریور ماه سال ۱۳۹۳ در مشهد مقدس برگزار گردید که  فعالان فرهنگی، مدیران فرهنگی شانزده استان کشور در آن حضور بهم رساندند.

این کارگاه در دو قالب صوت و تصویر باگذاری شده است که شامل یک جلسه آموزشی می  باشد ، کیفیت صوت در حد مطلوب و کیفیت تصویر مناسب است که با حجم کم تصویری قابل قبول دارد، با توجه به فضای کلاس بهتر است از فیلم آموزشی استفاده کنید تا از فضای تصویری نیز بهرمند باشید همچنین محتوای کارگاه به صورت مستقل از هم بارگذاری شده است تا امکان دریافت و دانلود مستقل به صورت صوت یا تصویر فراهم باشد.

 

 

 

شرح جلسه:

3براتي تفکر جهانی انقلاب اسلامی و نقش تشکیلات فرهنگی در انتشار آن - نقش گروه های فرهنگی در انقلاب

دسته :  انقلاب و جریان شناسی, مدیریت تشکیلات

دیدگاه ها