اسرا تی وی (کارگاه رسانه و انقلاب)

منو

کارگاه آموزش برنامه ریزی استراتژیک

کارگاه آموزش برنامه ریزی استراتژیک برای فعالیت های فرهنگی - برنامه بلند مدت کلان فرهنگی

 برنامه ریزی استراتژیک

 برنامه ریزی استراتژیک، مفاهیم اساسی برنامه ریزی استراتژیک شامل شناخت مزیت‌ها و خروجی‌های آن و فرا گرفتن اقدامات کلیدی برای یک برنامه ریزی استراتژیک کارآمد و پیاده‌سازی موفق آن است. برنامه ریزی راهبردی- استراتژیک- فرایندی است سازمانی برای تعریف راهبرد سازمان و تصمیم گیری برای چگونگی یافتن منابع مورد نیاز برای رسیدن به مقصود استراتژی، صورت می‌گیرد. این فرایند افراد و منابع را نیز شامل می‌شود. برای آنکه سازمان بداند به کجا خواهد رفت باید بداند اکنون دقیقاً کجا قرار گرفته است. پس از آن باید آنچه می‌خواهد باشد را به درستی تعریف کرده و چگونگی رسیدن به آن جایگاه را مشخص کند. مستندات حاصل از این فرایند را برنامهٔ راهبردی سازمان می‌نامند.

مدرس: دکتر مهدی تلوری

 کارشناسی و ارشد حکمت و فلسفه اسلامی و دکتری مبانی نظری اسلام و همچنین عضویت هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی،وی مشاور معاون اداری مالی وزیر جهاد سازندگی، معاون آموزشی مؤسسه جهاد استقلال، وزارت جهاد سازندگی (معاون مدیر عامل)، عضو هیئت مدیره و معاون طرح و برنامه مؤسسه جهادگران، وزارت جهاد سازندگی، ریاست هیئت مدیره مؤسسه اقتصادی فاطمیه، عضو هیئت مدیره شرکت کارگزاری بورس فلزات، معاون فرهنگی اجتماعی سازمان ملی جوانان کشور، مشاور عالی ریاست سازمان ملی جوانان کشور و…. در کارنامه خود دارد.

کارگاه آموزش برنامه ریزی استراتژیک برای فعالیت های فرهنگی – برنامه ریزی بلند مدت کلان فرهنگی

کارگاه برنامه ریزی استراتژیک برای فعالیت های فرهنگی در دومین دوره تربیتی آموزشی ارتقاء مدیران تشکلات فرهنگی ولایی طرح حاج احمد متوسلیان به همت موسسه علمی فرهنگی سدید وابسته به مرکز تحقیقات بسیج دانشگاه امام صادق(ع)، به مدت ۱۰ روز در نیمۀ اول شهریور ماه سال ۱۳۹۳ در مشهد مقدس برگزار گردید که فعالان فرهنگی، مدیران فرهنگی شانزده استان کشور در آن حضور بهم رساندند. کارگاه در دو قالب صوت و تصویر باگذاری شده است که شامل دو جلسه آموزشی می  باشد ، کیفیت صوت در حد مطلوب و کیفیت تصویر مناسب است که با حجم کم تصویری قابل قبول دارد، با توجه به فضای کلاس بهتر است از فیلم آموزشی استفاده کنید تا از فضای تصویری نیز بهرمند باشید همچنین محتوای کارگاه به صورت مستقل از هم بارگذاری شده است تا امکان دریافت و دانلود مستقل به صورت صوت یا تصویر فراهم باشد.

 

 

 

 

 

 

شرح جلسه:

تلوري کارگاه آموزش برنامه ریزی استراتژیک برای فعالیت های فرهنگی - برنامه بلند مدت کلان فرهنگی

 

دسته :  مدیریت تشکیلات

دیدگاه ها