اسرا تی وی (کارگاه رسانه و انقلاب)

منو

کارگاه کاوشی در شناخت اهداف وضع تحریمهای اقتصادی علیه جمهوری اسلامی ایران با توجه به توافق ژنو

توافق هسته ای 5+1 برجام پنج به اضافه یک کاوشی در شناخت اهداف وضع تحریم های اقتصادی علیه جمهوری اسلامی ایران با توجه به توافق ژنو

قطعنامه های شورای امنیت

مذاکرات هسته‌ای ایران، رایزنی‌ها و تلاش‌های دیپلماتیک سلسله‌وار دولت جمهوری اسلامی ایران و گروه ۱+۵ برای بدست آوردن یک توافق جامع در خصوص چگونگی ادامه برنامه هسته‌ای ایران است. مهلت این مذاکرات در توافق موقت ژنو بر روی برنامه هسته‌ای ایران تا نوامبر ۲۰۱۴ بوده است و سپس تا اول ژوئیه ۲۰۱۵ تمدید گردیده است. با روی کار آمدن دولت یازدهم، مذاکرات پرونده هسته ای جمهوری اسلامی ایران با نمایندگان ۵+۱ در ژنو به مدیریت محمدجواد ظریف در اواخر سال ۲۰۱۳ در نیمه شب یکشنبه ۲۴-Nov مصادف با ۳ آذر ۱۳۹۲ به توافقی تحت عنوان «Joint Plan of Action» (برنامه اقدام مشترک) رسید که بازخوردهای مختلفی از جناح های مختلف به همراه داشته است. در این گفتار به بررسی اهداف وضع تحریمهای اقتصادی علیه جمهوری اسلامی ایران با توجه به توافق ژنو می پردازیم.

 مدرس: دکتر فواد ایزدی

کاوشی در شناخت اهداف وضع تحریم های اقتصادی علیه جمهوری اسلامی ایران با توجه به توافق ژنو

این کارگاه در دوره تخصصی اقتصاد تحریم به همت موسسه وابسته به مرکز تحقیقات بسیج دانشجویی دانشگاه امام صادق (علیه السلام) ، به مدت ۳ روز از ۹ تا ۱۱ بهمن ماه سال ۱۳۹۲ برای نخستین بار در سال حماسه سیاسی، حماسه اقتصادی و در راستای پیروی منویات مقام معظم رهبری  برگزار گردید. که این دوره ویژه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکترا اقتصاد، حقوق و علوم سیاسی بوده است. کارگاه در دو قالب صوت و تصویر باگذاری شده است که شامل یک جلسه آموزشی می  باشد ، کیفیت صوت در حد مطلوب و کیفیت تصویر مناسب است که با حجم کم تصویری قابل قبول دارد، با توجه به فضای کلاس بهتر است از فیلم آموزشی که با حجم مناسب بارگذاری شده استفاده کنید تا از فضای تصویری نیز بهرمند باشید و همچنین محتوای کارگاه به صورت مستقل از هم بارگذاری شده است تا امکان دریافت و دانلود مستقل به صورت صوت یا تصویر فراهم باشد.

 

 

 

دسته :  انقلاب و جریان شناسی

دیدگاه ها