اسرا تی وی (کارگاه رسانه و انقلاب)

منو

کارگاه مکان یابی تحریم ها در چارچوب تحولات سیاسی و بین المللی

ایران امریکا کارگاه مکان یابی تحریم ها در چارچوب تحولات سیاسی و بین المللی - آنچه از تحریم قطعنامه نگفتند

تحریم ها و امریکا

تحریم یکی از ابزارهای سیاست خارجی محسوب می شود که دولت آمریکا آن را بر گزینه های اقدام نظامی و دیپلماسی در مورد ایران ترجیح داده است. در این کارگاه به مدل و منطق محاسبات راهبردی آمریکا در سیاست خارجی خود و در برخورد با ایران پرداخته شده و سطح بین المللی و منطقه ای این مدل و تحولات مانند بیداری اسلامی درتایید آن مورد بررسی قرار می گیرد.

 مدرس: دکتر محمد جمشیدی

دکتر محمد جمشیدی استاد و عضو هیات علمی گروه مطالعات منطقه ای دانشکده علوم سیاسی دانشگاه تهران و مدیر گروه سیاست خارجی مرکز پژوهشهای مجلس است. وی مولف کتاب های “سیاست خارجی خاور میانه در اینه نظر و عمل.” : دانشگاه علامه ، “هشت گفتار در اقتصاد تحریم: بررسی ابعاد حقوق سیاسی و اقتصادی تحریم ها علیه جمهوری اسلامی ایران.” : بسیج دانشگاه امام صادق،  “راست مسیحی و سیاست خارجی آمریکا.” پژوهشکده مطالعات راهبردی، می باشد

کارگاه مکان یابی تحریم ها در چارچوب تحولات سیاسی و بین المللی – آنچه از تحریم قطعنامه نگفتند

این کارگاه در دوره تخصصی اقتصاد تحریم به همت موسسه وابسته به مرکز تحقیقات بسیج دانشجویی دانشگاه امام صادق (علیه السلام) ، به مدت ۳ روز از ۹ تا ۱۱ بهمن ماه سال ۱۳۹۲ برای نخستین بار در سال حماسه سیاسی، حماسه اقتصادی و در راستای پیروی منویات مقام معظم رهبری  برگزار گردید. که این دوره ویژه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکترا اقتصاد، حقوق و علوم سیاسی بوده است. کارگاه در دو قالب صوت و تصویر باگذاری شده است که شامل یک جلسه آموزشی می  باشد ، کیفیت صوت در حد مطلوب و کیفیت تصویر مناسب است که با حجم کم تصویری قابل قبول دارد، با توجه به فضای کلاس بهتر است از فیلم آموزشی که با حجم مناسب بارگذاری شده استفاده کنید. و همچنین محتوای کارگاه به صورت مستقل از هم بارگذاری شده است تا امکان دریافت و دانلود مستقل به صورت صوت یا تصویر فراهم باشد.

 

 

 

 

دسته :  انقلاب و جریان شناسی

دیدگاه ها