اسرا تی وی (کارگاه رسانه و انقلاب)

منو

کارگاه تولید نرم افزار چند رسانه ای (مالتی مدیا)

مالتی-مدیا-چند-رسانه-ای-ملتی-مدیا کارگاه تولید نرم افزار چند رسانه ای (مالتی مدیا) - چگونگی ساخت برنامه های چند رسانه ای

 نرم افزار چند رسانه ای (مالتی مدیا)

 مالتی مدیا “Multimedia” در لغت به معنای چند رسانه ای است یعنی ارتباط و انتقال موضوع ها و مفاهیم با استفاده از رسانه های متفاوت همچون گفتار ، موسیقی ، عکس ، متن ، انیمیشن ، محیط های تعاملی و رابط با کاربر.  تا قبل از آمدن سیستم عامل ویندوز، واژه مالتی مدیا در فرهنگ کامپیوتر وجود نداشت. چند سال پیش از آن حتی کارت صوتی هم شناخته نشده بود. با ورود ویندوز ۹۵ و همچنین بهبود کیفیت صوت و تصویر کامپیوتر ها، مالتی مدیا یا چند رسانه ای بعنوان یک تکنولوژی مطرح شد. یک نرم افزار مالتی مدیا نرم افزاری است که متن، تصویر ( شامل تصاویر ثابت ، فیلم ، و انیمیشن ) ، و صدا (  گفتار و موزیک ) را در خود بگنجاند.

کارگاه تولید نرم افزار چند رسانه ای (مالتی مدیا) – چگونگی ساخت برنامه های چند رسانه ای

این کارگاه به بیان و تعریف وبلاگ نویسی از نظر فنی و محتوایی پرداخته است. این کارگاه در دو قالب صوت و تصویر بارگذاری شده است که شامل یک جلسه آموزشی می  باشد ، کیفیت صوت در حد مطلوب و کیفیت تصویر مناسب است که با حجم کم تصویری قالب قبول دارد، با توجه به فضای کلاس بهتر است از فیلم آموزشی استفاده کنید تا از فضای تصویری نیز بهرمند باشید همچنین جلسات این کارگاه به صورت مستقل از هم بارگذاری شده است تا امکان دریافت و دانلود مستقل جلسات به صورت صوت و تصویر فراهم باشد.

 

 

 

 

دسته :  نرم افزار و رسانه دیجیتال

دیدگاه ها