اسرا تی وی (کارگاه رسانه و انقلاب)

منو

کارگاه آموزشی اصول مدیریت فرهنگی

مدیریت-فرهنگی کارگاه اصول مدیریت فرهنگی - آشنایی اصول مبانی مدیریت فعالیت های فرهنگی

 مدیریت فرهنگی

اصطلاح مدیریت فرهنگی جامعه اگرچه بسیار فراتر از مدیریت فرهنگی در سازمان ها و بخش های فرهنگی به عنوان زیرمجموعه های آن جامعه است اما برای اجرا وکاربرد تفاوت ماهوی چندانی ندارند . مدیریت بر هر حوزه بدون برنامه ریزی و سازماندهی ممکن نیست.  مدیریت فرهنگی از آن روحائز اهمیت است که فرهنگ درزندگی افراد جامعه و ایجاد هویت ملی، نوآوری، کارآفرینی ، سرمایه ، فن آوری و غیره اهمیت بسیار دارد . از آنجا که هدف گذاری و برنامه ریزی، ضرورت مدیریت محسوب می شوند، این دو بدون شناخت وضعیت موجود که مبتنی برگذشته است امکان پذیر نمی باشد.  مدیریت فرهنگی با اتکاء به ارزش های جامعه باید در پی اعتلای فرهنگ باشد و شرایطی را فراهم نماید که اهداف مورد نظر به گونه ای مطلوب حاصل شود ؛ چرا که دستیابی به اهداف مطلوب فرهنگی، تاثیر قابل توجهی بر دیگر فعالیتها خواهند داشت.

کارگاه اصول مدیریت فرهنگی – آشنایی اصول مبانی مدیریت فعالیت های فرهنگی

این کارگاه به آموزشی کارگاه اصول مدیریت فرهنگی آشنایی اصول مبانی مدیریت فعالیت های فرهنگی در قالب چهار جلسه آموزشی می پردازد، مخاطبین این کارگاه تشکلات دانشجویی و گروه های فرهنگی و هنری ، دانشجویان و علاقه مندان به مدیریت فرهنگی و هنری و مدیریت سازمان ها و گروه های فرهنگی هنری و رسانه ای می باشند. این کارگاه در دو قالب صوت و تصویر بارگذاری شده است که شامل چهار جلسه آموزشی می  باشد ، کیفیت صوت در حد مطلوب و کیفیت تصویر مناسب است که با حجم کم تصویری قالب قبول دارد، با توجه به فضای کلاس بهتر است از فیلم آموزشی استفاده کنید تا از فضای تصویری نیز بهرمند باشید همچنین جلسات این کارگاه به صورت مستقل از هم بارگذاری شده است تا امکان دریافت و دانلود مستقل جلسات به صورت صوت و تصویر فراهم باشد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

دسته :  مدیریت تشکیلات

دیدگاه ها

 • ارسال شده در ۹۶/۰۸/۱۰ ۱۰:۰۶

  فاطمه

  با سلام و ادب. ممكن است بفرمائيد اين كارگاه ها در چه زماني و توسط چه كسي سخنراني انجام مي شود؟ و ميتوانم از اين مطالب براي رفرنس پايان نامه ام استفاده كنم؟
  • ارسال شده در ۹۶/۰۸/۱۰ ۱۰:۰۷

   فاطمه

   و اگر ممكن است پاورپوينت كارگاه راهم ارسال بفرمائيد. اگر نياز به پرداخت هزينه هست هزينه اش را هم مي پردازم. با تشكر
   • ارسال شده در ۹۶/۱۲/۰۴ ۱۶:۴۲

    اسرا تی وی

    سلام تو دسترس ما نیست توی اسرا تی وی سعی ما بر رایگان بودن تمام خدمات هست اگر در دسترس باشد حتما بارگذاری خواهد شد که متاسفانه نیست
  • ارسال شده در ۹۶/۱۲/۰۴ ۱۶:۴۲

   اسرا تی وی

   سلام داخل فیلم ممکن مشخص باشه ولی اسرار اطلاع دقیقی ندارد
 • ارسال شده در ۹۶/۰۸/۱۱ ۱۵:۳۰

  فاطمطه

  با سلام. سخنران این جلسات چه کسی می باشد ؟ من میخواهم از مطالب آن برای رفرنس پایان نامه ام استفاده کنم. و بنابراین تاریخ تشکیل آن و سخنران برایم مهم است. با تشکر از لینک دانلود و مطالب خوب کلاس.
  • ارسال شده در ۹۶/۱۲/۰۴ ۱۶:۴۰

   اسرا تی وی

   سلام داخل فیلم باید مشخص باشه بررسی کنید