اسرا تی وی (کارگاه رسانه و انقلاب)

منو

کارگاه آموزش مستند سازی

فیلم-مستند-دوربین کارگاه آموزش مستند سازی - فنون اصول هنر فیلمسازی مستند - دوره آموزش ساخت مستند کوتاه

مستند

فیلم مستند که شاخه‌ای بزرگ از صنعت تصاویر متحرک را شامل می‌شود، به منظور مستندسازی جنبه‌هایی از واقعیت ساخته می‌شود.  واژه انگلیسی «Documentary» به معنی «مستند» اولین بار در نقدی در روزنامه نیویورک سان منتشر شده بود به کار رفت.

 

کارگاه آموزش مستند سازی – فنون اصول هنر فیلمسازی مستند – دوره آموزش ساخت مستند کوتاه

این کارگاه به بیان و تعریف آموزش مستند سازی  فنون اصول هنر فیلمسازی مستند  دوره آموزش ساخت مستند کوتاه از نظر فنی و محتوایی در قالب سه بخش با مخاطبین جوان پرداخته است، این کارگاه در قالب تصویر بارگذاری شده است که شامل سه جلسه آموزشی می  باشد ، کیفیت تصویر مناسب است که با حجم کم تصویری قالب قبول دارد، با توجه به فضای کلاس بهتر است از فیلم آموزشی استفاده کنید تا از فضای تصویری نیز بهرمند باشید. جلسات این کارگاه به صورت مستقل از هم بارگذاری شده است تا امکان دریافت و دانلود مستقل جلسات به صورت صوت و تصویر فراهم باشد. این کارگاه از کارگاه های برگزار شده در جشنواره مردمی عمار است که از سوی دبیر خانه مردمی جشنواره عمار که این کارگاه را در اختیار سایت اسرار تی وی قرار گرفته است و این اولین انتشار آن می باشد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

دسته :  فیلمسازی و انیمیشن

دیدگاه ها

 • ارسال شده در ۹۸/۰۵/۲۱ ۱۵:۲۶

  محسن

  با سلام خدمت شما آیا امکان برگزاری کلاس های آموزش فیلم سازی رو دارین. من فردی بی تجربه اما مشتاقم تا در این عرصه کار کنم . سپاسگزار هستم اگه معرفی بفرمائید.
  • ارسال شده در ۹۸/۰۵/۲۴ ۱۲:۳۶

   دانلود رایگان کارگاه رسانه و‌انقلاب

   فعالیت ما در حوزه فضای مجازی و فیلم آموزشی هست اما حوزه هنری و سینما گران جوان دوره برگزار میکنند
 • ارسال شده در ۹۹/۰۱/۰۹ ۰۴:۰۰

  ارش

  با سلام سوالی دارم من علمی در رابطه با مستند سازی ندارم ایا این فایل ها به من کمک میکنند تا اساس مستند سازی رو یاد بگیرم و مستند بسازم
 • ارسال شده در ۹۹/۰۲/۰۸ ۰۶:۳۴

  امیر حسین رضایی

  عالی بود یه چی همه چی تموم مخصوصا معرفی کتاب ها دلم نیومد ک تعریف نکنم خیلی مفید بود.