اسرا تی وی (کارگاه رسانه و انقلاب)

منو

 

کارگاه آموزش روانشناسی خانواده

خانواده کارگاه آموزش روانشناسی خانواده - کارگاه آموزشی خانواده - مهارت های یک خانواده موفق

خانواده یک واحد زیستی (بیولوژیکی) است که تشکیل آن مبتنی بر پیوند زناشویی است که براساس آن افراد دارای رابطه سببی یا نسبی بوده و با یکدیگر خویشاوند هستند. مهمترین عامل اجتماعی شدن در زندگی هر انسان ، تجارب دوران کودکی وی در محیط خانواده است.

فضای خانواده آکنده از مهر و محبت ، فداکاری و گذشت ، صمیمیت و گرمی‌ و در عین حال گاهی توام با حسادت و رشک ، دشمنی و کینه توزی ، نفرت و خشم است. کودکان در جریان اجتماعی شدن اینگونه عواطف را در کنار والدین و خواهران و برادران خود تجربه می‌کنند. اعضای خانواده آنقدر به هم وابسته‌اند که هر نوع مشکل یا مسئله یک عضو خانواده بطور مستقیم یا غیر مستقیم بر زندگی سایر اعضا تاثیر می‌گذارد. از طرف دیگر خانواده به دلیل همین نفوذ و تاثیر بر افراد ، گاهی به عنوان روشی برای درمان اختلالات بکار می‌رود. روان شناسان بالینی و مشاوره گاهی ترجیح می‌دهند در درمان یک فرد ، همه اعضای خانواده را از نزدیک ملاقات کنند.

در این کارگاه آموزشی  به بیان تکنیک ها و شیوه های واصول  روانشناسی خانواده می پردازد. این کارگاه در دو قالب صوت و تصویر باگذاری شده است که شامل شش جلسه آموزشی می  باشد. حضور مخاطبین در کارگاه به فهم بهتر این کارگاه افزوده است، کیفیت صوت در حد مطلوب و کیفیت تصویر مناسب است که با حجم کم تصویری قالب قبول دارد، با توجه به فضای کلاس بهتر است از فیلم آموزشی استفاده کنید تا از فضای تصویری نیز بهرمند باشید.

کارگاه آموزش روانشناسی خانواده – کارگاه آموزشی خانواده – مهارت های یک خانواده موفق

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

دسته :  سبک زندگی

دیدگاه ها

 • ارسال شده در ۹۷/۰۱/۰۱ ۰۲:۳۴

  خراطین

  واقعا خوب بود ،، من برم بقیه ببینم سایت جالبی دارید واقعا لینکتونو برای چندتا از دوستام فرستادم بدردشون میخوره ،، ممنون
  • ارسال شده در ۹۷/۰۱/۰۵ ۲۳:۱۲

   اسرا تی وی

   سلام ممنون...