اسرا تی وی (کارگاه رسانه و انقلاب)

منو

کارگاه بررسی نرم افزار وسیستم عامل تلفن همراه

سیستم عامل تلفن همراه اپل اندروید ویندوز فون کارگاه بررسی نرم افزار وسیستم عامل تلفن همراه - معرفی سیستم عامل های گوشی های همراه

سیستم عامل موبایل

نوعی سیستم‌عامل است که مخصوص دستگاه های قابل حمل از جمله تبلت، تلفن هوشمند و دستیار دیجیتال شخصی می‌باشد و کنترل این نوع دستگاه ها را برعهده دارد. در ابتدا تلفن های همراه دارای ساختار پیچیده ای نبودند . سخت افزار محدود نیاز به نرم افزارهای پیچیده نداشت ، تا اینکه شرکتهای مطرح ساخت گوشی های تلفن همراه نسل های دوم و سوم گوشی های خود را عرضه کردند . این گوشی ها دارای امکانات سخت افزاری بیشتری بودند که شامل سی پی یو ، رم و هارد بوده و تقریبا به صورت یک کامپیوتر کوچک طراحی شدند . در این زمان بود که این شرکتها به اهمیت نرم افزار در این گوشی های پی برده و رقابت نرم افزاری در کنار رقابت سخت افزاری شروع شد .

مدرس: استاد رجبی

کارگاه بررسی نرم افزار وسیستم عامل تلفن همراه – معرفی سیستم عامل های گوشی های همراه

این کارگاه به بیان و تعریف کارگاه بررسی نرم افزار وسیستم عامل تلفن همراه معرفی سیستم عامل های گوشی های همراه پرداخته است. این کارگاه در دو قالب صوت و تصویر بارگذاری شده است که شامل دو جلسه آموزشی می  باشد ، کیفیت صوت در حد مطلوب و کیفیت تصویر مناسب است که با حجم کم تصویری قالب قبول دارد، با توجه به فضای کلاس بهتر است از فیلم آموزشی استفاده کنید تا از فضای تصویری نیز بهرمند باشید همچنین جلسات این کارگاه به صورت مستقل از هم بارگذاری شده است تا امکان دریافت و دانلود مستقل جلسات به صورت صوت و تصویر فراهم باشد.

 

 

 

 

 

 

دسته :  نرم افزار و رسانه دیجیتال

دیدگاه ها