اسرا تی وی (کارگاه رسانه و انقلاب)

منو

کارگاه آموزش صوتی یادگیری قرآن کریم

کارگاه آموزش صوتی یادگیری قرآن کریم - شیوه های نوین آموزش تجويد صوت لحن قرائت قرآن

قرآن کریم

قرآن، کلام اعجاز آمیز خداوند بزرگ است که برای هدایت بشر به رسول گرامی اسلام وحی شد. همزمان با نزول این وحی الهی بر رسول گرامی اسلام، به وسیله یاران آن وجود مقدس، نوشته می شد و در مصحف ها نگهداری می گردید. این گونه نیست که فقط رسول گرامی اسلام آن را برای نسل های بعدی نقل کرده باشد. بلکه بسیاری از یاران بزرگوار آن وجود مقدس، برای نسل های بعد نقل کردند که این کتاب از ناحیه خدا بر رسولش نازل گردید.

تلاوت قرآن كريم

براى تلاوت قرآن كريم فضايل، آثار و فوايد دنيايى و آخرتى فراوانى بيان شده است: بارورى ايمان، صفاى دل، تخفيف گناهان، عبادت برتر، برخوردارى از ثواب فرشتگان و پيامبران، هم‌نشينى با فرشتگان، پيمودن درجات كمال و ترقى در بهشت، درمان بيمارى‌هاى روحى، رفع غم و اندوه،  مونس تنهايى، عمر با بركت، استجابت دعا، صفاى خانه، رفع عذاب از پدر و مادر و‌…‌.

کارگاه آموزش صوتی یادگیری قرآن کریم – شیوه های نوین آموزش تجويد  صوت لحن قرائت قرآن

این کارگاه به بیان و تعریف آموزش صوتی یادگیری قرآن کریم – شیوه های نوین آموزش تجويد  صوت لحن قرائت قرآن پرداخته است. این کارگاه در قالب صوت بارگذاری شده است که شامل هفدهم جلسه آموزشی می  باشد ، کیفیت صوت در حد مطلوب و مناسب است که با حجم کم قالب قبول دارد ، جلسات این کارگاه به صورت مستقل از هم بارگذاری شده است تا امکان دریافت و دانلود مستقل جلسات به  فراهم باشد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

دسته :  قرآن و اهلبیت

دیدگاه ها