اسرا تی وی (کارگاه رسانه و انقلاب)

منو

کارگاه آموزشی خبر نویسی

خبر-اخبار-نشریه-روزنامه کارگاه آموزش خبر نویسی - فنون مهارت شیوه اصول روش خبرنویسی در نشریات تجربی دانشجویی

 

مدرس: استاد حدادی

این کارگاه به بیان و تعریف خبر و خبر نویسی ارزش‌های خبری عناصر خبری منبع و لید سبک‌های خبرنویسی پرداخته است این کارگاه با توجه به مخاطبش که فعالین فرهنگی و مدیر مسدولان و تحرریه نشریات دانشجویی هستند تاکید برای تولید خبر در فضای نشریا تجربی مخصوصا نشریات دانشجویی مفید می باشد. در ضمن این کارگاه  در قالب دو جلسه با مخاطبین دانشجو پرداخته است.

 کارگاه آموزش خبر نویسی – فنون مهارت شیوه اصول روش خبرنویسی در نشریات تجربی دانشجویی

این کارگاه در دو قالب صوت و تصویر باگذاری شده است که شامل دو جلسه آموزشی می  باشد. کیفیت صوت در حد مطلوب و کیفیت تصویر مناسب است که با حجم کم تصویری قالب قبول دارد، با توجه به فضای کلاس بهتر است از فیلم آموزشی استفاده کنید تا از فضای تصویری نیز بهرمند باشید. محتوای فیلم این کاروه با سه کیفیت (موبایل و خوب، عالی) بارگذاری شده است که کیفیت موبایل ان ۳GP کیفیت خوب ان قابل نمایش در رایانه ها و  کیفیت عالی آن همان کیفیت فول HD است.اما برای استفاده معمولی و یادگیری در کامپیوتر و نمایشگرهای بزرگ کیفیت خوب مناسب تر است و کیفیت موبایل هم برای استفاده در تبلت و موبایل اماده سازی شده است.

این کارگاه در تابستان سال ۱۳۹۰ توسط نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه کل کشور تحت عنوان دوره ضیافت رسانه های مجازی و مکتوب در دانشگاه فردوسی مشهد هم زمان با ماه مبارک رمضان برگزار شده است. مخاطبین حاضر در جلسه دانشجویان فعال فرهنگی و اعضای نشریات دانشجویی می باشند.

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

دسته :  نشریات و مکتوبات

دیدگاه ها