اسرا تی وی (کارگاه رسانه و انقلاب)

منو

کارگاه آشنایی با موشن گرافیک

موشن-گراف کارگاه آشنایی با موشن گرافیک - گرافیک متحرک چیست - طراحی موشن گرافیک

موشن گرافیک

موشن گرافیک (Motion Graphic) یا علم تلفیق حرکت و صوت در رسانه های امروزی به جائی رسیده است که امروزه با برخورداری از حرکت تصاویر ثابت نقشه بیتی و برداری و اضافه کردن Sound Effects به آن ها می توان آثار بدیعی را خلق کرد که در نوع خود بی نظیرند و در نهایت منجر به تولید تبلیغات کوتاه تلویزیونی و اینترنتی می شوند. توجه داشته باشیم که این گونه محصولات از نظر زمان پخش معمولا در حدود ۱۰ ثانیه می باشند. موشن گرافیک در حال حاضر یکی از پر طرفدارترین رشته های هنر دیجیتال میباشد.

کارگاه آشنایی با موشن گرافیک – گرافیک متحرک چیست – طراحی موشن گراف

این کارگاه در دو قالب صوت و تصویر بارگذاری شده است که شامل یک جلسه آموزشی می  باشد ، کیفیت صوت در حد مطلوب و کیفیت تصویر مناسب است که با حجم کم تصویری قالب قبول دارد، با توجه به فضای کلاس بهتر است از فیلم آموزشی استفاده کنید تا از فضای تصویری نیز بهرمند باشید همچنین جلسات این کارگاه به صورت مستقل از هم بارگذاری شده است تا امکان دریافت و دانلود مستقل جلسات به صورت صوت و تصویر فراهم باشد.

 

 

 

 

دسته :  فیلمسازی و انیمیشن

دیدگاه ها

 • ارسال شده در ۹۸/۰۴/۰۷ ۰۳:۰۷

  دانشجو

  با سلام و عرض خسته نباشید و ممنون از خدمات ارزشمندتون. میخواستم بدونم مشکل دانلود برخی از فایل های کارگاه که به صورت فیلم هستند( از جمله آموزش موشن گرافیک) چه چیزی هست؟
  • ارسال شده در ۹۸/۰۵/۲۴ ۱۲:۳۸

   دانلود رایگان کارگاه رسانه و‌انقلاب

   سلام چون ار سایت های رایگان استفاده میکنیم گاهی مشکل از انجا هست عذرخواهی میکنم