اسرا تی وی (کارگاه رسانه و انقلاب)

منو

کارگاه آشنایی با سینمای دیجیتال

دیجیتال-تدوین-جلوه- سینما- فیلم-نکاتیو کارگاه آشنایی با سینمای دیجیتال - کاربرد و معرفی آشنایی با جلوه های ویژه در سینما

جلوه های ویژه در سینما

سینما همواره یکی از تاثیر گذارترین و پر مخاطب ترین رسانه ها در جهان بوده است . همه عوامل دست در دست یکدیگر می دهند تا یک فیلمنامه نویس یا کار گردان ، بسیار قوی تر و راحت تر نسبت به یک نویسنده ، نقاش ، آهنگساز و حتی کارگردان تئاتر داستان خود و عقیده خود را به نظر مخاطبین رسانده و حتی گاهی تحمیل کند. یکی از این عوامل جلوه های ویژه می باشد که تقریبا با ظهور سینما در اختیار سینما گران بوده است و بسیاری از بهترین فیلم ها بدون جلوه های ویژه اصلا  یا نمی توانستند ساخته شوند و یا ساختن آنها لطفی نداشت .

کارگاه آشنایی با سینمای دیجیتال – کاربرد و معرفی آشنایی با جلوه های ویژه در سینما

این کارگاه به بیان و تعریف آشنایی با سینمای دیجیتال کاربرد و معرفی آشنایی با جلوه های ویژه در سینما می پردازد. این کارگاه در جشنواره ملی رسانه دیجیتال که توسط مرکز رسانه دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی تولید شده است. این کارگاه در دو قالب صوت و تصویر باگذاری شده است که شامل یک جلسه آموزشی می  باشد ، کیفیت صوت در حد مطلوب و کیفیت تصویر مناسب است که با حجم کم تصویری قالب قبول دارد، با توجه به فضای کلاس بهتر است از فیلم آموزشی استفاده کنید تا از فضای تصویری نیز بهرمند باشید همچنین جلسات این کارگاه به صورت مستقل از هم بارگذاری شده است تا امکان دریافت و دانلود مستقل جلسات به صورت صوت و تصویر فراهم باشد.

 

 

 

دسته :  فیلمسازی و انیمیشن

دیدگاه ها