اسرا تی وی (کارگاه رسانه و انقلاب)

منو

کارگاه آموزشی مقاله نویسی نشریات

%d9%86%d9%88%d8%b4%d8%aa%d9%86-%d9%85%d9%82%d8%a7%d9%84%d9%87-%db%8c%d8%a7%d8%af%d8%af%d8%a7%d8%b4%d8%aa کارگاه آموزشی مقاله نویسی نشریات - هنر قواعد اصول فنون مقاله نویسی در نشریه دانشجویی تجربی

مدرس:  استاد   فکری

در این کارگاه به بیان تکنیک ها و شیوه های هنر قواعد اصول فنون مقاله نویسی در نشریه دانشجویی می پردازد. در ضمن این کارگاه  در قالب دو جلسه با مخاطبین دانشجو پرداخته است. این کارگاه در دو قالب صوت و تصویر باگذاری شده است که شامل دو جلسه آموزشی می  باشد. کیفیت صوت در حد مطلوب و کیفیت تصویر مناسب است که با حجم کم تصویری قالب قبول دارد، با توجه به فضای کلاس بهتر است از فیلم آموزشی استفاده کنید تا از فضای تصویری نیز بهرمند باشید. محتوای فیلم این کاروه با سه کیفیت (موبایل و خوب، عالی) بارگذاری شده است که کیفیت موبایل ان ۳GP کیفیت خوب ان قابل نمایش در رایانه ها و  کیفیت عالی آن همان کیفیت فول HD است.اما برای استفاده معمولی و یادگیری در کامپیوتر و نمایشگرهای بزرگ کیفیت خوب مناسب تر است و کیفیت موبایل هم برای استفاده در تبلت و موبایل اماده سازی شده است.

این کارگاه در تابستان سال ۱۳۹۰ توسط نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه کل کشور تحت عنوان دوره ضیافت رسانه های مجازی و مکتوب در دانشگاه فردوسی مشهد هم زمان با ماه مبارک رمضان برگزار شده است. مخاطبین حاضر در جلسه دانشجویان فعال فرهنگی و اعضای نشریات دانشجویی می باشند.

کارگاه آموزشی مقاله نویسی نشریات – کارگاه آموزشی هنر قواعد اصول فنون مقاله نویسی نشریات دانشجویی

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

دسته :  نشریات و مکتوبات

دیدگاه ها