اسرا تی وی (کارگاه رسانه و انقلاب)

منو

کارگاه آموزشی تابلو تصویر

تابلوی اعلانات تابلو تابلو نویسی دانشگاه دانشجویی کارگاه آموزشیتابلو تصویری - تابلوی اعلانات - طراحی تابلوی اعلانات - برد اطلاع رسانی

مدرس:  استاد وزیری

این کارگاه به آموزش  فعالیت و تولید برای تابلو اعلانات و اطلاع رسانی و نیز اطلاع رسانی به وسیله برد های اطلاع رسانی با محوریت تابلو اعلانات و اطلاع رسانی و تابلوی تصویر دانشجویی و تشکلات می پردازد، مخاطبین حاضر در کلاس دانشجویان دختر فعال در دانشگاه بوده و به صورت کارگاه می باشد.

کارگاه آموزشی تابلو تصویری – تابلوی اعلانات – طراحی تابلوی اعلانات – برد اطلاع رسانی

این کارگاه در قالب دو جلسه آموزشی می پردازد، این کارگاه در تابستان سال ۱۳۹۰ توسط نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه کل کشور تحت عنوان دوره ضیافت رسانه های مجازی و مکتوب در دانشگاه فردوسی مشهد هم زمان با ماه مبارک رمضان برگزار شده است. مخاطبین حاضر در جلسه دانشجویان فعال فرهنگی و اعضای نشریات دانشجویی می باشند.

محتوای فیلم این کاروه با سه کیفیت (موبایل و خوب، عالی) بارگذاری شده است که کیفیت موبایل ان ۳GP کیفیت خوب ان قابل نمایش در رایانه ها و  کیفیت عالی آن همان کیفیت فول HD است.اما برای استفاده معمولی و یادگیری در کامپیوتر و نمایشگرهای بزرگ کیفیت خوب مناسب تر است و کیفیت موبایل هم برای استفاده در تبلت و موبایل اماده سازی شده است.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

دسته :  نشریات و مکتوبات

دیدگاه ها