اسرا تی وی (کارگاه رسانه و انقلاب)

منو

کارگاه آموزش شیوه های سیر مطالعاتی

کارگاه آموزش شیوه های سیر مطالعاتی مبانی و روش سیر مطالعاتی - روش مطالعه منسجم کتاب

کارگاه آموزش شیوه های سیر مطالعاتی مبانی و روش سیر مطالعاتی – روش مطالعه منسجم کتاب

شاید برایتان پیش آمده باشد که کتاب های زیادی در کتابخانه خود دارید و مدت هاست که موفق به مطالعه آنها نشده اید و یا موضوعی فکر شما را مشغول کرده که پاسخگویی به آن مستلزم یک دوره مطالعه منظم است.گذراندن یک دوره سیر مطالعاتی راه حل خوبی است هم برای مطالعه کتابهای نخوانده شما و هم برای نظم دادن به اوقات مطالعه روزانه تان. در این چگونه شما را به انجام یک سیر مطالعاتی ترغیب خواهیم کرد.

مدرس:  استاد  بانشی

در این کارگاه به بیان تکنیک ها و شیوه های سیر مطالعاتی می پردازد. کیفیت تصویر مناسب است که با حجم کم تصویری قالب قبول دارد، با توجه به فضای کلاس بهتر است از فیلم آموزشی استفاده کنید تا از فضای تصویری نیز بهرمند باشید. محتوای فیلم این کارگاه با سه کیفیت (موبایل و خوب، عالی) بارگذاری شده است که کیفیت موبایل ان ۳GP کیفیت خوب ان قابل نمایش در رایانه ها و  کیفیت عالی آن همان کیفیت فول HD است.اما برای استفاده معمولی و یادگیری در کامپیوتر و نمایشگرهای بزرگ کیفیت خوب مناسب تر است و کیفیت موبایل هم برای استفاده در تبلت و موبایل اماده سازی شده است.

این کارگاه در تابستان سال ۱۳۹۰ توسط نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه کل کشور تحت عنوان دوره ضیافت رسانه های مجازی و مکتوب در دانشگاه فردوسی مشهد هم زمان با ماه مبارک رمضان برگزار شده است. مخاطبین حاضر در جلسه دانشجویان فعال فرهنگی و اعضای نشریات دانشجویی می باشند.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

دسته :  نشریات و مکتوبات

دیدگاه ها