اسرا تی وی (کارگاه رسانه و انقلاب)

منو

کارگاه بررسی بسیج جهانی مستضعفین

مدرس: استاد مهندس سعید قاسمی کارگاه بررسی بسیج جهانی مستضعفین - آشنایی اصول مبانی باید ها اساس بسیج جهانی اسلام

 

مدرس: استاد مهندس سعید قاسمی

سعید قاسمی دانشجوی ورودی پیش از انقلاب دانشگاه علم و صنعت است که همان زمان جذب فعالان اسلامی که بعدها انجمن اسلامی دانشگاه را شکل می‌دهند می‌شود. سعید قاسمی دارای مدرک کارشناسی ارشد معماری از دانشگاه علم و صنعت ایران است و در دانشگاه شهید رجایی معماری تدریس می‌کند. فعال فرهنگی سیاسی ایرانی و از فرماندهان جنگ ایران و عراق بوده است. بعد از پایان جنگ این آوینی بود که سراغ او رفت تا همراه دوربین اش باشد. قاسمی از معدود افرادی بود که در منطقه عملیاتی فکه -محل شهادت آوینی- شاهد لحظه شهادت «سید اهل قلم» بود.

بسیج جهانی مستضعفین

امام خمینی(ره) به عنوان معمار کبیر انقلاب، پایه تشکیلاتی را در ایران بنا نهاد تا از این نهال تازه رشد یافته حفاظت کند تا به درختی تنومند تبدیل گردد. اما شیعه و اسلام در مزرهای جغرافیایی نمی کنجد و از آن جا که موضوع عقیده ربطی به مرز و قبیله و زبان ندارد، امام(ره) در فکر ایجاد بسیج جهانی امت اسلام بود و این مسئله به عنوان استراتژی نظام مقدس جمهوری اسلامی که بر پایه ی اعتقاد به مهدویت و بسط عدالت واقعی در کل جهان بنا شده است توسط آن پیر روشن ضمیر و جانشین به حق او رهبر معظم انقلاب اسلامی ترسیم گردیده است.

کارگاه بررسی بسیج جهانی مستضعفین – آشنایی اصول مبانی باید ها اساس بسیج جهانی اسلام

این کارگاه در دو قالب صوت و تصویر بارگذاری شده است که شامل یک جلسه آموزشی می  باشد ، کیفیت صوت در حد مطلوب و کیفیت تصویر مناسب است که با حجم کم تصویری قالب قبول دارد، با توجه به فضای کلاس بهتر است از فیلم آموزشی استفاده کنید تا از فضای تصویری نیز بهرمند باشید همچنین جلسات این کارگاه به صورت مستقل از هم بارگذاری شده است تا امکان دریافت و دانلود مستقل جلسات به صورت صوت و تصویر فراهم باشد.

 

 

 

دسته :  انقلاب و جریان شناسی

دیدگاه ها