اسرا تی وی (کارگاه رسانه و انقلاب)

منو

کارگاه آشنایی با اندیشه سیاسی شیعه

حجت الاسلام خسرو پناه کارگاه آشنایی با اندیشه سیاسی شیعه - اصول و مبانی - حکومت - منشأ دولت و مشروعیت

 

مدرس : حجت الاسلام دکتر عبدالحسین خسرو پناه

عبدالحسين خسروپناه در بهمن ماه ۱۳۴۵ شمسی مصادف با شب بیست و هفتم ماه مبارک رمضان در شهرستان دزفول، چشم به جهان طبیعت گشود.  دروس حوزوی را در كنار دروس متوسطه (رشته تجربي) در سال ۱۳۶۲ آغاز كرد.  و به مدت شش سال در سال ۱۳۶۸شمسی در مقطع سطح سوم حوزه علمیه فارغ‌ التحصيل شد. استاد خسروپناه در سال ۱۳۶۸ دروس خارج فقه و اصول را در حوزه علميه قم آغاز كرد. و دوازده سال از محضر استادانی همچون حضرات: وحيد خراساني، فاضل لنكرانى، جعفر سبحانی،  مکارم شیرازی در حوزة علميه قم، بهره برد.

سوابق

تحصیل دروس تخصصى كلام اسلامى را در كنار دروس خارج فقه و اصول در سال ۱۳۷۰ شمسی آغاز کرده. و در سال ۱۳۷۴ در مقطع دكتراى كلام اسلامى با رتبه اول از مؤسسه امام صادق (عليه‌السلام) فارغ التحصيل شد و پايان نامه خود را با عنوان انتظارات بشر از دين تدوین نمود.حجت الاسلام دکتر عبدالحسین خسرو پناه در سال ۱۳۷۵ شمسی توسط آیت الله مدرسیان در دروس فقه و اصول، اجازه اجتهاد و اجازه نقل حدیث گرفت.  و از سال ۱۳۹۴ به رتبه استاد تمامی دست یافت و اینک از چندین استاد مشهورفقه و اصول حوزه علمیه قم، اجازه اجتهاد و اجازه روایی دارند.

کارگاه آشنایی با اندیشه سیاسی شیعه – اصول و مبانی اندیشه سیاسی شیعه  – حکومت در اندیشه سیاسی شیعه – دولت و مشروعیت در اندیشه سیاسی شیعه

در این کارگاه به صورت مختصر سعی بر این است به بیان کارگاه آشنایی با اندیشه سیاسی شیعه  اصول و مبانی اندیشه سیاسی شیعه   حکومت در اندیشه سیاسی شیعه  منشأ دولت و مشروعیت در اندیشه سیاسی شیعه بپردازد.  این کارگاه در قالب صوت باگذاری شده است که شامل یک جلسه آموزشی می  باشد. کیفیت صوت در حد مطلوب و مناسب است.

 

 

 

دسته :  انقلاب و جریان شناسی, قرآن و اهلبیت

دیدگاه ها

 • ارسال شده در ۹۸/۰۴/۰۱ ۱۲:۰۶

  مرشدی

  با سلام لینک دانلود مشکل داره اگر ممکنه اصلاح کنید
  • ارسال شده در ۹۸/۰۶/۱۵ ۱۴:۴۸

   دانلود رایگان کارگاه رسانه و‌انقلاب

   سلام بررسی شد مشکلی نیست ممنون از اطلاع رسانی شما